Grafik zajęć

Zapraszamy na zajęcia grupowe dla dzieci i dorosłych w Studiu Treningowym MMA & Performance!

MMA DLA DOROSŁYCH – dzięki tym zajęciom poznasz Mixed Martial Arts! Są to zajęcia, na których nauczysz się walki zarówno w pozycji stójkowej oraz parterowej.

WOLNA MATA – Wolna mata jest traktowana jako trening grupowy, na którym jest możliwość skorzystania ze sprzętu dostępnego w klubie MMA & Performance. Na tym treningu możesz skorzystać z powierzchni maty, strefy cardio, strefy treningu siłowego. Dodatkowo jest możliwość korzystania z klatki oraz Wirtualnej Rzeczywistości. A to wszystko pod okiem trenera, będącego do Waszej dyspozycji!

JOGA – Sesje jogi są różnorodne, zawierają elementy dynamiczne, rozwijające siłę i wytrzymałość, ale zawsze uzupełniane są sekwencjami służącymi pogłębianiu elastyczności, pracy z oddechem i świadomości ciała. Spokojniejsze partie lekcji prowadzą do wyciszenia i końcowego relaksu, który sprzyja wglądowi w siebie, głębokiemu rozluźnieniu i praktyce uważności.

SPORT KIDS – Zajęcia skupiają się na poprawie sprawności fizycznej i nauce prawidłowych wzorców ruchowych. Podczas treningu dzieci uczą się pozycji walki, podstawowych ciosów i kopnięć, padów jak i przechodzenia pozycji w brazylijskim ju-jitsu. Zajęcia są urozmaicane przez ćwiczenia gimnastyczne, wzmacniające oraz rozwijające różne zdolności motoryczne. Na zajęciach są wykorzystywane innowacyjne metody treningowe oparte na nowoczesnej technologii.