Radosław Grela

Radek to doświadczony trener, który doświadczenie zdobywał z najlepszymi zawodnikami MMA i K1 jako trener grupy PRO w klubie Silesian Cage Club.

Od dziesięciu lat związany z mieszanymi sztukami walki jako zawodnik, trener, sędzia. Swoją przygodę ze sportami walki zaczynał w wieku 10 lat – od karate Kyokushin. Po dwóch latach rozpoczął treningi w Śląskim Klubie Karate Goliat, w którym zaczął piętnastoletnią przygodę z karate Oyama. Wielokrotnie zdobywał medale. Między innymi dwukrotnie Mistrzostwo Polski. Był również medalistą Mistrzostw Europy. Ukoronowaniem ciężkich treningów było zdobycie Stopnia Mistrzowskiego 1DAN (czarny pas).

W wieku piętnastu lat do karate dołączył Kickboxing pod okiem trzykrotnego mistrza świata – Dariusza Junga. Jako dwudziestolatek zaczął treningi MMA w Silesian Cage Club. Dzięki ciężkiej pracy zdobył złoto w najstarszej lidze MMA Shoto w Kielcach oraz stoczył wygrany zawodowy pojedynek w fromule MMA.

W naszym studiu Radek zajmuje się głownie zajęciami sztuk walki, kalisteniką i strechingiem. Podczas kontraktów z zawodowymi zawodnikami MMA, odpowiedzialny jest za analizę przeciwników, przygotowanie taktyczne i wyszkolenie techniczne

Zapoznaj się z harmonogramem trenera