Trenerzy

Elitarne grono naszych trenerów!

Wybierz trenera, aby poznać jego harmonogram zajęć i zapisać się do niego na zajęcia

Trener - MMA/Motoryka

Alan - Doktor Akademii Wychowania Fizycznego. Jest instruktorem samoobrony oraz trenerem przygotowania motorycznego czołowych zawodników sportów walki oraz innych dyscyplin sportowych. Dodatkowo posiada uprawnienia trenera piłki nożnej UEFA C i współpracuje z młodymi piłkarzami KS Stadion Śląski oraz UKS Ruch Chorzów.

Trener - Motoryka

Kamil - trener piłki nożnej z licencją PZPN Grassroots C, ukończył Kurs Instruktora MMA z przygotowaniem motorycznym oraz posiada Certyfikat Instruktora Narciarstwa Polskiej Akademii Kultury i Sportu. W naszym studiu prowadzi treningi dla piłkarzy z elementami treningu kognitywnego, którego celem jest poprawa i rozwój funkcji poznawczych oraz wykorzystuje wiedzę i elementy sztuk walki. W treningu wykorzystuje technologię VR jako zamiennik treningu wytrzymałościowego.

Trener / Masażysta

Agata - absolwentka studiów pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, która porusza tematy poziomu sprawności fizycznej dzieci. Dodatkowo trenerka personalna z zakresu treningu siłowego oraz miłośniczka sportów walki, która ukończyła szkolenia w prowadzeniu zajęć z najmłodszymi z wykorzystaniem elementów MMA, która swoje doświadczenie zdobywała między innymi prowadząc zajęcia w klubie Silesian Cage Club.

Fizjoterapeuta/masażysta

Michał jest wykwalifikowanym fizjoterapeutą oraz technikiem masażu. Na swoim koncie ma wieloletnie doświadczenie oraz certyfikaty, które potwierdzają jego wiedzę. Ukończył szkolenia takie jak: "Nowoczesna rehabilitacja kardiologiczną i badania fizjologii wysiłku.", "Terapia tkanek miękkich w ujęciu biomechanicznym.", "Teoretyczne i praktyczne zastosowanie kinasiotapingu i tapingu sportowego w fizjoterapii." i wiele innych..

Dietetyk

Aleksandra - absolwentka AWF Katowice, kierunku: aktywność fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki. Ciągle rozwija swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach z zakresu dietetyki takich jak: Dieta, a problemy hormonalne czy dietoterapia. Jej porady pomogły już wielu osobom zrzucić nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zmienić swoje nawyki żywieniowe

Trener - MMA/K1

Radek to doświadczony trener, który doświadczenie zdobywał z najlepszymi zawodnikami MMA i K1 jako trener grupy PRO w klubie Silesian Cage Club.

Od dziesięciu lat związany z mieszanymi sztukami walki jako zawodnik, trener, sędzia. Swoją przygodę ze sportami walki zaczynał w wieku 10 lat – karate Kyokushin. Po dwóch latach rozpoczął treningi w Śląskim Klubie Karate Goliat, w którym zaczął piętnastoletnią przygodę z karate Oyama