Trenerzy

Elitarne grono naszych trenerów!

Wybierz trenera aby poznać jego harmonogram zajęć i zapisać się do niego na zajęcia

Alan Langer - Trener

Alan ukończył studia magisterskie o kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna i trening sportowy. Jest instruktorem samoobrony oraz trenerem przygotowania motorycznego czołowych zawodników sportów walki oraz innych dyscyplin sportowych. Dodatkowo posiada uprawnienia trenera piłki nożnej UEFA C i współpracuje z młodymi piłkarzami KS Stadion Śląski

Kamil Plachetka - Trener

Kamil - Trener personalny z zakresu treningu siłowego. Zajmuje się treningiem kognitywnym, którego celem jest rozwinięcie i przywrócenie funkcji poznawczych. Dodatkowo specjalizuje się w treningu VR - Wirtualnej Rzeczywistości, który jest doskonałym zamiennikiem treningu wytrzymałościowego. Ukończył Kurs instruktora MMA z przygotowaniem motorycznym oraz Kurs Trenerski PZPN Grassroots C.

Agata Langer - Trener / Masażysta

Agata - absolwentka studiów pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, która porusza tematy poziomu sprawności fizycznej dzieci. Dodatkowo trenerka personalna z zakresu treningu siłowego oraz miłośniczka sportów walki, która ukończyła szkolenia w prowadzeniu zajęć z najmłodszymi z wykorzystaniem elementów MMA, która swoje doświadczenie zdobywała między innymi prowadząc zajęcia w klubie Silesian Cage Club.

Cyprian Wieczorek - Trener

Cyprian jest młodym utalentowanym zawodnikiem MMA. Może pochwalić się trzema Mistrzami Europy Almma jak i dwoma Mistrzami Polski Almma. Zdobył również. Heraklesa amatorskiego zawodnika roku 2019,2020. Swój debiut zawodowy stoczył w organizacja KSW. Cyprian mimo młodego wieku posiada duży staż stoczonych walk z rekordem amatorskim 57-8. Jest trenerem personalnym sportów walki w naszym klubie, który ukończył kurs instruktora MMA z elementami przygotowania motorycznego.

Aleksandra Plachetka – Dietetyk

Aleksandra - absolwentka AWF Katowice, kierunku: aktywność fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki. Ciągle rozwija swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach z zakresu dietetyki takich jak: Dieta, a problemy hormonalne czy dietoterapia. Jej porady pomogły już wielu osobom zrzucić nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zmienić swoje nawyki żywieniowe

Radosław Grela - Trener

Radek to doświadczony trener, który doświadczenie zdobywał z najlepszymi zawodnikami MMA i K1 jako trener grupy PRO w klubie Silesian Cage Club.

Od dziesięciu lat związany z mieszanymi sztukami walki jako zawodnik, trener, sędzia. Swoją przygodę ze sportami walki zaczynał w wieku 10 lat – karate Kyokushin. Po dwóch latach rozpoczął treningi w Śląskim Klubie Karate Goliat, w którym zaczął piętnastoletnią przygodę z karate Oyama

Michał Kamiński - Fizjoterapeuta/masażysta

Michał jest wykwalifikowanym fizjoterapeutą oraz technikiem masażu. Na swoim koncie ma wieloletnie doświadczenie oraz certyfikaty, które potwierdzają jego wiedzę. Ukończył szkolenia takie jak: "Nowoczesna rehabilitacja kardiologiczną i badania fizjologii wysiłku.", "Terapia tkanek miękkich w ujęciu biomechanicznym.", "Teoretyczne i praktyczne zastosowanie kinasiotapingu i tapingu sportowego w fizjoterapii." i wiele innych..