Wydarzenia

Rozwijaj się, baw i korzystaj razem z nami!

Zapraszamy na nasze wydarzenia!
Rozwijaj swoją wiedzę i nabywaj nowych umiejętności razem z nami!

Camp dla dzieci!

Warsztaty językowo-ruchowe dla dzieci!

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom rodziców, stworzyliśmy innowacyjne warsztaty językowo-ruchowe, które pozwolą Twojemu dziecku rozwijać swoje umiejętności lingwistyczne, koordynację ruchową, ale także ucząc przy tym pracy w grupie. Kształtujemy u dzieci indywidualne umiejętności pod okiem specjalistów, którzy kochają to co robią.
Zapraszamy na cykliczne campy!

Urodziny dla dzieci!

Urodziny w studiu treningowym to świetny pomysł na połączenie zabawy z aktywnością fizyczną oraz nauką!

Tylko u nas dzieci będą miały zapewnione zajęcia ruchowe z elementami MMA, zajęcia kognitywne oraz zajęcia w Wirtualnej Rzeczywistości (VR). Ponad to będą prowadzone zajęcia z języka angielskiego oraz sensoplastyki®!

Wybierz odpowiedni pakiet dla Twojego dziecka, aby cieszyło się oryginalnymi urodzinami dla swoich kolegów i koleżanek.

Indywidualne szkolenie z przygotowania motorycznego

Zapisz się na indywidualne szkolenie z przygotowania motorycznego sportowców. Dwa dni nauki po 6 godzin to intensywny kurs, w którym poznasz teorie i praktykę, aby stać się specjalistą w tej dziedzinie. Termin ustalasz indywidualnie! 

Indywidualne szkolenie instruktora MMA z podstawami przygotowania motorycznego

Zapisz się na indywidualne szkolenie instruktora MMA z podstawami przygotowania motorycznego. Dwa dni nauki po 6 godzin to intensywny kurs, w którym poznasz teorie i praktykę, aby stać się specjalistą w tej dziedzinie. Termin ustalasz indywidualnie! 

Kurs przygotowania motorycznego

Zapisz się na kurs z przygotowania motorycznego sportowców. Dwa dni nauki po 8 godzin to intensywny kurs, w którym poznasz teorie i praktykę, aby stać się specjalistą w tej dziedzinie. Termin ustalasz indywidualnie! 

Kurs instruktora MMA z podstawami przygotowania motorycznego

Jedyny kurs instruktora MMA połączony z podstawami przygotowania motorycznego. Dwa intensywne dni nauki, po których otrzymasz certyfikat instruktora MMA. Kurs prowadzony przez czołowego zawodnika KSW, mistrza EFM – Artura KORNIKA Sowińskiego oraz Radosława Grele i Alana Langera.