Partnerzy

Współpracują z nami najlepsi – dołącz do tego grona!

7S - High Tech

Jesteśmy grupą osób, którzy swoje życie związali na stałe ze sportem. Naszą pasją postanowiliśmy podzielić się z Wami. W ofercie 7S High Tech znajdują się akcesoria i sprzęt sportowy, który uzupełnia ofertę sprzętu sportowego dostępnego na polskim rynku. Nieszablonowe podejście do zagadnienia sprawiło, że spośród wielu dostępnych na rynku produktów wybraliśmy te, które naszym zdaniem wnoszą nową jakość do treningu siłowego, wytrzymałościowego, jak i do zagadnień związanych z rehabilitacją.

KOD RABATOWY: LangerMMA – daje Ci 5 % rabatu na cały asortyment!

Octagon - sklep z odzieżą sportową

Octagon to sklep internetowy z odzieżą sportową dla osób trenujących sporty walki, sportowców innych dyscyplin, a także miłośników stylu ulicznego i kibiców. Sklep Octagon oferuje ubrania wysokiej jakości, przeznaczone dla sportowców, osób uprawiających sporty walki. Znajdziesz u nich odzież męską, damską oraz odzież dla dzieci, która zagwarantuje Ci komfort, wygodę i najwyższą jakość połączoną z unikalnym wzornictwem.

KOD RABATOWY: LANGER10 – daje Ci 10 % rabatu na cały asortyment!

Wyjątkowy prezent

Wyjątkowy Prezent to przede wszystkim ludzie, którzy z pasją tworzą wyjątkowe przeżycia dla Was i Waszych bliskich. Od zawsze stawiamy na profesjonalizm i zajmujemy się tym, na czym znamy się najlepiej – spełnianiem marzeń. Wierzymy, że dzięki nam stają się one prostsze i łatwiejsze do zrealizowania. Wejdź do krainy niezapomnianych przeżyć i odkryj, że spełnianie marzeń z Wyjątkowym Prezentem jest naprawdę proste!