Witamy w studiu MMA & Performance!

Nazywam się Alan Langer. Jestem trenerem przygotowania motorycznego, instruktorem samoobrony i piłki nożnej. Od 10 latu studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach zdobywając kolejno tytuły licencjata wychowania fizycznego z gimnastyką korekcyjną, magistra wychowania fizycznego i treningu sportowego, a obecnie kończę studia doktoranckie poruszając tematykę treningu zdolności motorycznych dzieci w różnym wieku chronologicznym, biologicznym i relatywnym oraz kształtowaniu zdolności koordynacyjnych za pomocą wirtualnej rzeczywistości.

Zawsze marzyłem o stworzeniu miejsca w którym jakość kształcenia będzie na najwyższym poziomie. Przez lata zdobywałem wiedzę na różnych konferencjach naukowych, zapisywałem innowacyjne rozwiązania aby któregoś dnia wprowadzić je w życie. Udało się! Profesjonalne centrum treningowe powstało w Świętochłowicach i jest dostępne dla każdego!

Zaufali mi czołowi zawodnicy MMA, K1, piłki nożnej i innych dyscyplin sportowych. Współpracuje z Arturem Sowińskim, Tomaszem Jakubcem, Michałem Królikiem, Krzysztofem Mariańczykiem, Katarzyną Jaworską i innymi zawodowymi sportowcami których możecie oglądać w telewizji na najlepszych wydarzeniach sportowych. Wielu młodych zawodników zaufało mojej wiedzy i już za niedługo na pewno o nich usłyszycie.

Studio MMA & Performance to nie tylko zawodowi sportowcy. Jesteśmy otwarci dla każdego! Jeśli chcesz poprawić swoje wyniki sportowe lub cieszyć się lepszym zdrowiem, koniecznie musisz nas odwiedzić! Nasze innowacyjne urządzenia i metody treningowe sprawią, że trening będzie dla Ciebie przyjemnością! Zanurz się w świat wirtualnej rzeczywistości, poznaj trening kognitywny lub spróbuj profesjonalnego treningu motorycznego który przyniesie szybki efekt którego oczekujesz.

Dbamy o prywatności i indywidualne podejście do naszych klientów. Wejście do naszego studia odbywa się tylko i wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji miejsca na daną usługę! Każdy trening dobierany jest indywidualnie pod potrzeby, wymagania i możliwości klienta. Wykonujemy szereg badań w których oceniamy między innymi postawę ciała, zakresy mobilności w stawach, technikę wykonania danych ćwiczeń czy poziom poszczególnych zdolności motorycznych. Monitorujemy postępy i dokonujemy analizy skuteczności naszych metod treningowych. Mówimy NIE dla stagnacji treningowej i monotonni!

Nasze studio to nie tylko trening. Oferujemy również saunę fińską, saunę parową, zabiegi masażu klasycznego, sportowego, leczniczego. Wykonujemy wlewy witaminowe i regeneracyjne. U nas kompleksowo zadbasz o swoją formę fizyczną i zdrowie! Zapraszam serdecznie do miejsca stworzonego z pasji!