Nowy nabór na zajęcia grupowe!

Zapraszamy na nowy nabór na zajęcia grupowe zarówno dla dzieci jaki i dorosłych!

Zajęcia MMA dla dzieci obejmują trening ogólnorozwojowy z elementami walki w stójce i w parterze. Spokojnie! Zajęci są całkowicie bezpieczne, dzieci uczą się przede wszystkim podstawowych padów, rzutów, ćwiczeń gimnastycznych oraz elementów kickboxingu i BJJ. Zajęcia doskonale kształtują charakter – uczą dyscypliny, pokory, poszanowania starszych i szacunku do rówieśników. Zajęcia pomagają rozładować nadmiar energii i według badań naukowych, dzieci trenujące sztuki walki są mniej agresywne wbrew fałszywym opinią z którymi można się spotkać! Z naszego wieloletniego doświadczenia – zauważamy to samo!

Zajęcia dla dzieci odbywają się w dwóch kategoriach wiekowych: 4-6 lat oraz 7-12 lat! Prowadząca to wykwalifikowana nauczycielka pedagogiki wczesnoszkolnej Agata Langer. Sprawdź nasz grafik i zapisz się na zajęcia! Liczba miejsc ograniczona!

Zajęcia dla dorosłych to już pełne MMA! Skierowane są dla osób pełnoletnich i za zgodą rodziców dla młodzieży od 16 roku życia!

Prowadzącym jest Alan Langer – czynny zawodnik MMA mający ponad 100 walk amatorskich i 20 walk zawodowych w MMA walczący na galach takich jak BABILON MMA, Spartan Fight, Sharks Attack i wielu innych. Swoje 12 letnie doświadczenie zawodnicze uzupełnia ponad 10 letnim doświadczeniem trenerskim.

Zajęcia odbywają się w ograniczonej ilości osób aby zadbać o jakość zajęć – obowiązują zapisy! Sprawdź grafik i zapisz się już dziś! MMA to mieszane sztuki walki które obejmują elementy kickboxingu, zapasów i BJJ. Poczuj się bezpieczniej! Zadbaj o swoją formę! Dołącz do nas!